Szkolenie ASTAT

Dnia 13.01.2016 r. odbyło się szkolenie z Firmą ASTAT na temat pomp ciepła, dolnych źródeł energii i fotowoltaiki oraz metod analizy źródła zakłóceń w sieciach elektroenergetycznych z wykorzystaniem programu WinPQ mobil (na przykładzie danych pomiarowych). Serdecznie dziękujemy Przedstawicielom Firmy za przeprowadzenie szkolenia!


Firma Astat funkcjonuje na rynku od 1992 roku, przez lata działalności w branży automatyki przemysłowej, energetyki i miernictwa, inteligentnych instalacji budynkowych i wielu innych zgromadziliśmy wiedzę, którą chcemy się z Państwem podzielić! Doradztwem technicznym i aktualnymi informacjami ze świata nowych technologii służymy Państwu od lat. W powstałym przy naszej firmie „Ogólnopolskim centrum promowania monitoringu i kontroli zużycia i jakości energii elektrycznej” chcemy zapoznać Państwa z tak istotną w obecnych czasach tematyką zintegrowanych systemów do pomiaru i kontroli zużycia i jakości energii elektrycznej. Za cel postawiliśmy sobie organizację szkoleń i konferencji, które dadzą Państwu rzetelną i najaktualniejszą wiedzę teoretyczną (normy prawne, rozwiązania techniczne) oraz pokażą jak wykorzystać ją w praktyce.

Ogólnie o firmie:
Firma ASTAT Sp. z o.o. istnieje już od 1992 roku. Od ponad 20-tu lat swojej działalności zyskała zaufanie klientów oraz opinię solidnego partnera, energicznie dostosowującego się do ciągle rosnących wymagań polskiego rynku. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Ma również swój oddział w Obłaczkowie pod Wrześnią i Zabrzu. W 2013 ukończone zostało nowoczesne Centrum Logistyczne we Wrześni o powierzchni magazynowej 2 500 m2. Firma, dzięki współpracy z 20-toma Przedstawicielami Handlowymi, opiekującymi się klientami na terenie całego kraju, oferuje nie tylko sprzedaż produktów lecz również wsparcie i doradztwo techniczne wyspecjalizowanych w swoich grupach produktowych Product Managerów. Zaufały jej liczne sieci hurtowni. Swoją ofertą dociera do wielu firm produkcyjnych i przemysłowych, a także klientów indywidualnych, zaopatrując je kompleksowo w niezbędne elementy. Firma Astat posiada w swoim asortymencie całą gamę produktów związanych z automatyką przemysłową, energetyką, miernictwem, kompatybilnością elektromagnetyczną, automatyką budynków, a także taśmami, materiałami samoprzylepnymi oraz specjalistycznymi klejami przemysłowymi.

Dodaj komentarz