Partnerskie koła naukowe i portale internetowe

Poniżej znajduje się lista kół naukowych, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować na różnych poziomach – zarówno poprzez podstawową wymianę informacji, jak i wspólne organizowanie konferencji. Jest także opis portalu internetowego – naszego nowego Partnera.

Aby przejść do strony internetowej wybranego koła, kliknij  na logo danego koła.

Portal internetowy Energia i My

Portal internetowy Energia i My jest skierowany przede wszystkim do studentów i absolwentów kierunków energetycznych. Można w nim przeczytać artykuły z energią o energii, a także opublikować swoje własne, znajdują się tu również informacje o bieżących wydarzeniach branżowych i relacje z nich, oferty pracy, opisy projektów Kół Naukowych, oraz zrealizowanych wspólnie.

●       Chcemy popularyzować wiedzę o energii, obalać stereotypy oraz przybliżać nie związanym z energetyką osobom zagadnienia przydatne w ich codziennym życiu.

●       Pragniemy przyciągać ludzi interesujących się tematyką energii, aby zapoczątkować wiele konstruktywnych dyskusji. Chcemy dzielić się wiedzą i ją poszerzać, a także wymieniać z Wami poglądy.

●       Chcemy nauczyć się jak pisać artykuły, a także jak budować organizację i w niej egzystować.

●       Przede wszystkim zaś chcemy zebrać w jednym miejscu wszystkich zainteresowanych tematyką naszej strony.

Wiążesz swoją przyszłość z szeroko rozumianą energią i energetyką? Chcesz poznać ludzi z całej Polski, którzy podzielają Twoją pasję? Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage’a: https://www.facebook.com/energiaimy/oraz strony internetowej: http://energiaimy.pl/.


Koło Naukowe Prawa Energetycznego i Regulacji Sektorowej w Poznaniu


Studenckie Koło Naukowe Czyste Technologie w Gliwicach


Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej


Koło Naukowe Studentów Budownictwa w Poznaniu
Koło Naukowe Studentów Inżynierii Środowiska w Poznaniu


Akademickie Koło Aplikacji Internetowych

LOGO AKAI
Dodaj komentarz